خانه / آموزش / آیین نامه ی آموزشی

آیین نامه ی آموزشی

مقررات آموزشی خانه کارگر غرب تهران

1- دانش پژوه در هر دوره مجاز به ثبت نام در یک کلاس می باشد.
تبصره: در صورت شرکت در همایش های خانه کارگر که توسط واحد آموزش اعلام می گردد (مثل همایش های صنفی خانه کارگرکه هر سال در تاریخ های 5 اردیبهشت، 11 اردیبهشت و 29 آبان برگزار می گردد)، دانش پژوه می تواند به طور هم زمان در 2 کلاس شرکت نماید.

2- گذراندن دوره های پیش نیاز برای دانش پژوهان الزامی است مگر اینکه دانش پژوه در آزمون تعین سطح نمره قبولی را کسب نماید و یا اینکه مدرک معتبر قبولی از درس پیش نیاز ارائه دهد.

3- با توجه به درج مشخصات کلاس ها در سایت شامل زمان و مکان تشکیل، دانش پژوه ملزم به دقت در انتخاب کلاس خود می باشد. بدیهی است با توجه به کوتاهی زمان برگزاری دوره ها به هیچ وجه امکان حذف و جابه جایی کلاس وجود ندارد.

4- حداکثر میزان غیبت مجاز در کلاس ها 4 ساعت (2 جلسه 2 ساعته) می باشد. در صورتیکه دانش پژوه بیشتر از این میزان غیبت نماید، منجر به محرومیتش خواهد شد.

تبصره: در صورتی که دانش پژوه مشمول محرومیت شود تا 6 دوره امکان ثبت نام برای وی وجود ندارد و جهت لغو محرومیت باید موارد زیر را انجام دهد:
الف) ارائه مدارک کامل عضویت 10 نفر. ب) معرفی 20 دانش پژوه جهت ثبت نام. ج) شرکت در یکی از همایش های صنفی خانه کارگر در تاریخ های 5 اردیبهشت، 11 اردیبهشت و 29 آبان هر سال.

5- شرکت در آزمون اینترنتی برای کلیه ی دانش پژوهان (غیر از دانش پژوهان گروه زبان ابتدائي) الزامی است. جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون به قسمت اطلاعیه های كانال تلگرام خانه كارگر غرب مراجعه نمائید. عدم شرکت در آزمون اینترنتی موجب محرومیت دانش پژوه خواهد شد و دانش پژوه جهت لغو محرومیت باید مطابق تبصره بالا عمل نماید.

6- آزمون اینترنتی از طریق سایت khanehkargar.ir انجام می گیرد، حدنصاب قبولی و رفتن به دوره های بالاترکسب نمره 75 می باشد.
تبصره: در صورتی که دانش پژوه نمره ای کمتر از حد نصاب قبولی را کسب کند می تواند از دپارتمان های دیگر استفاده کند ولی اگر بخواهد از همان دپارتمان استفاده کند باید حتما همان درس قبول نشده را انتخاب کند.

مطلب پیشنهادی

مژده! آجیل ویژه ی شب یلدا رسید

با توجه به فرا رسیدن شب یلدا، خانه ی کارگر غرب تهران در جهت خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *